Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne – Lublin – kup swoje wymarzone mieszkanie lub dom

Zakup mieszkania to ogromny wydatek. Niewiele osób jest w stanie zgromadzić potrzebną kwotę na koncie oszczędnościowym. Właśnie dlatego tak popularne są kredyty hipoteczne. Przejrzałeś już domy na sprzedaż i znalazłeś ofertę, która przypadła Ci do gustu? Jeżeli nie dysponujesz całą potrzebną kwotą, możesz zaciągnąć kredyt hipoteczny.

Aby otrzymać kredyt hipoteczny, będziesz musiał udowodnić, że uzyskujesz stały dochód. Dobrą wiadomością jest, że banki dostosowują się do aktualnych warunków na rynku pracy – akceptują dochody pochodzące zarówno z umów o pracę, jak i elastycznych umów cywilnoprawnych. Nie obejdzie się też bez wkładu własnego – banki wymagają go od momentu opracowania Rekomendacji S, która jest zbiorem dobrych praktyk. Wysokość wymaganego wkładu własnego od 2017 r. wynosi 20% ceny nabywanej nieruchomości. Jednak jest możliwe także wniesienie niższego wkładu w wysokości 10%.

Nasze biuro nieruchomości w Lublinie chętnie pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego mieszkania, domu lub działki, a następnie uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Wiemy, jak możesz poprawić swoją zdolność kredytową!

Kupno mieszkania w Lublinie oznacza spory wydatek. Jeżeli obawiasz się, że Twój wniosek może zostać odrzucony, pamiętaj, że możesz poprawić swoją zdolność kredytową. Jak? To proste:

  • jeżeli korzystasz z kart kredytowych lub masz niespłacone kredyty, to jak najszybciej się ich pozbądź,
  • rozważ możliwość dopisania do kredytu osoby, która ma stabilny dochód (małżonka, rodzica),
  • wybierz raty równe.

Ponieważ kupno działki w Lublinie z kredytu oznacza, że bank sprawdzi Twoje nazwisko w bazach gromadzących informacje o tym, jak konsumenci i przedsiębiorcy spłacają zadłużenie, zadbaj, aby mieć pozytywną historię.