zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na sprzedaż

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Marzysz o znalezieniu domu otoczonego zielenią w spokojnej dzielnicy Lublina? A może zdecydowałeś, że samodzielnie wybudujesz dom i szukasz odpowiedniej działki budowlanej? Pomożemy Ci znaleźć miejsce, w którym będziesz mógł wygodnie zamieszkać ze swoją rodziną. Jako biuro specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości, w jednym miejscu zgromadziliśmy aktualne oferty na mieszkania, działki i domy na sprzedaż w Lublinie.

Aby znaleźć interesującą ofertę, skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Określ:

  • miasto lub dzielnicę,
  • jakiej nieruchomości szukasz,
  • czy jesteś zainteresowany zakupem czy jedynie wynajem nieruchomości,
  • powierzchnię i liczbę pokoi,
  • cenę za metr kw.

W bazie zgromadziliśmy rozmaite oferty. Mamy coś zarówno dla osób poszukujących niewielkiego lokum, jak i dla tych, którzy cenią sobie przestronne wnętrza. Zakup mieszkania w Lublinie http://home-trader.pl/lista-ofert/notes/? Przy naszej pomocy szybko znajdziesz nieruchomość marzeń.

Najnowsze oferty w jednym miejscu

Rozważasz zakup domu/mieszkania? Jeżeli interesuje Cię nieruchomość na terenie Lublina, nie musisz przeglądać serwisów ogłoszeniowych czy lokalnej prasy – skorzystaj z naszego portalu. Do naszej bazy na bieżąco trafiają kolejne informacje o nieruchomościach wystawionych na sprzedaż. Staramy się je dokładnie opisać, abyś mógł zdecydować, czy jesteś zainteresowany daną ofertą. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, wystarczy, że skontaktujesz się z nami.

Nie znalazłeś w bazie wymarzonego mieszkania lub domu? Napisz lub zadzwoń do nas, a spróbujemy pomóc.

sortuj
Lokal usługowy 48m2, Centrum, NOWA CENA!
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Lublin, Centrum

249 000 | 48 m2
nr oferty: 203/1361/OLS

Dwupoziomowy lokal usługowy o pow. 48,23m2 w kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Idealny na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej (gabinet lekarski, salon kosmetyczny, fryzjerski, biuro rachunkowe, itp.) Na górnym poziomie znajduje się sala sprzedaży o pow. 19,96 m2 z dużym oknem/witryną od ulicy. Dół o pow. 28,27m2 składa się z pokoju, łazienki, garderoby, korytarza. Lokal po remoncie, wymieniona została instalacja elektryczna, nowe okna. Ogrzewanie własne, gazowe. Piękne duże okna od ul. Czechowskiej, możliwość naklejenia dużej reklamy. Stan prawny uregulowany, odrębna własność z KW. Udział w gruncie oraz częściach wspólnych budynku. Powierzchnia działki, na której posadowiony jest budynek wynosi 452m2 (działka za budynkiem do zagospodarowania). Budynek mieszkalny w zabudowie wielorodzinnej wybudowany w połowie XX wieku. Dwupiętrowy z pełnym podpiwniczeniem oraz poddaszem użytkowym. W znacznej części pełni funkcję mieszkalną, tylko pomieszczenia znajdujące się na parterze spełniają funkcję użytkową. W sąsiedztwie znajdują się: przychodnia, gabinety, urzędy, inne lokale usługowe oraz budynki mieszkalne i apartamentowce. Możliwość parkowania na parkingu miejskim oraz na terenie posesji. Opcja II: Istnieje możliwość zakupienia sąsiedniego lokalu na parterze o pow. 23,11m2. Łączna powierzchnia wyniesie wtedy 71,34m2. Polecam i zapraszam na prezentację.