zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na wynajem

Kredyty hipoteczne – Lublin – kup swoje wymarzone mieszkanie lub dom

Zakup mieszkania to ogromny wydatek. Niewiele osób jest w stanie zgromadzić potrzebną kwotę na koncie oszczędnościowym. Właśnie dlatego tak popularne są kredyty hipoteczne. Przejrzałeś już domy na sprzedaż i znalazłeś ofertę, która przypadła Ci do gustu? Jeżeli nie dysponujesz całą potrzebną kwotą, możesz zaciągnąć kredyt hipoteczny.

Aby otrzymać kredyt hipoteczny, będziesz musiał udowodnić, że uzyskujesz stały dochód. Dobrą wiadomością jest, że banki dostosowują się do aktualnych warunków na rynku pracy – akceptują dochody pochodzące zarówno z umów o pracę, jak i elastycznych umów cywilnoprawnych. Nie obejdzie się też bez wkładu własnego – banki wymagają go od momentu opracowania Rekomendacji S, która jest zbiorem dobrych praktyk. Wysokość wymaganego wkładu własnego od 2017 r. wynosi 20% ceny nabywanej nieruchomości. Jednak jest możliwe także wniesienie niższego wkładu w wysokości 10%.

Nasze biuro nieruchomości w Lublinie chętnie pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego mieszkania, domu lub działki, a następnie uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Wiemy, jak możesz poprawić swoją zdolność kredytową!

Kupno mieszkania w Lublinie oznacza spory wydatek. Jeżeli obawiasz się, że Twój wniosek może zostać odrzucony, pamiętaj, że możesz poprawić swoją zdolność kredytową. Jak? To proste:

  • jeżeli korzystasz z kart kredytowych lub masz niespłacone kredyty, to jak najszybciej się ich pozbądź,
  • rozważ możliwość dopisania do kredytu osoby, która ma stabilny dochód (małżonka, rodzica),
  • wybierz raty równe.

Ponieważ kupno działki w Lublinie z kredytu oznacza, że bank sprawdzi Twoje nazwisko w bazach gromadzących informacje o tym, jak konsumenci i przedsiębiorcy spłacają zadłużenie, zadbaj, aby mieć pozytywną historię.

 

sortuj
Lokal na Chopina wynajmę !
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, Śródmieście

13 000 | 227 m2
nr oferty: LW-806425-170351

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na wynajem lokal handlowo - usługowy w Lublinie przy ulicy Chopina . Lokal znajduje się w ścisłym centrum Lublina (Śródmieście) u zbiegu ul Chopina i Okopowej. Nieruchomość położona jest na parterze 4 piętrowej kamienicy wybudowanej w latach 1930-35 i wielokrotnie modernizowanej i remontowanej . Na parterze kamienicy znajdują się lokale usługowe a na piętrach lokale mieszkalne. Na WYNAJEM lokal na parterze z dużymi witrynami od strony głównych ciągów pieszych . Lokal o pow.226,88 m2 składa się z sali sprzedaży ok. 171,5m2 , pomieszczeń magazynowo socjalnych ok. 36 m2 oraz pomieszczenia znajdującego się w części podziemnej budynku o pow. 19,13m2 (obecnie magazyn). W lokalu od 60 lat prowadzona jest sprzedaż obuwia i jest to jeden z trzech sklepów w Polsce, które przez tak długi okres utrzymały się w tej samej branży tj.sprzedaż obuwia. Począwszy od słynnej marki BATA ,Chełmek ,Polbut do Lastmaku tu zawsze sprzedawane były buty. W społeczności Lubelskiej znany jest jako CHEŁMEK czy LASTMAK. . Obecnie ma tam swój sklep firmowy marka 3i Lokal znajduje się w dzielnicy biur notarialnych, kancelarii adwokackich , urzędów i banków co daje szerokie możliwości prowadzenia różnej działalności -od handlu,usług przez gastronomię , biura czy inne usługi. Lokal ma duże witryny sklepowe od ul Chopina i Okopowej , oraz dwa wejścia od ulicy Chopina. Kamienica w ostatnich latach została otynkowana , wyremontowany dach i odnowione podwórko. Nieruchomość jest wyodrębniona z wielomieszkaniowego budynku (jest KW) wraz z częściami wspólnymi i udziałem w gruncie (użytkowanie wieczyste gruntu) CENA WYNAJMU: 13 000 ZŁ za m-c.Opłaty eksploatacyjne są po stronie najemcy. Lokal jest również wystawiony na SPRZEDAŻ cenie 2 400 000 zł POLECAM lokalizacja oraz duże spektrum możliwości prowadzenia działalności może być doskonałą inwestycją .

Lokal dwupoziomowy do wynajęcia- Lublin Rusałka
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, Śródmieście

6 800 | 400 m2 | pokoi: 4
nr oferty: LW-805953-112

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 240m2 + 160m2 (antresola) położony w Śródmieściu Lublina przy ul Rusałka . Lokal z wejściem od podwórka stanowiacego parking dla klientów, pośród wielu innych lokali głównie z branzy budowlano-wykończeniowej z niezależnym wejściem . Teren ogrodzony, chroniony i zamykany na noc co gwarantuje bezpieczeństwo. Lokal typu open space z przeznaczeniem na różnego rodzaju dzialalność: biurową, handlową , pracownie czy szkołę np językową! Lokal jasny , dobrze przeszklony - duże witryny od podwórka tuż przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Powierzchnia o wymiarach ok 8 x 30 m podzielona jest na dwa piętra - parter ok 240m2 z wejściem (wiatrołap ok 12m2) oraz pietra -antresola ok 160m2. Wysokości sufitów podwieszanych 2,2 do 2,5 m.Na podłogach terakota . Możliowść własnej aranżacji pomieszczeń (lokal po dystrybutorze armatury łazienkowej). Lokal opomiarowany , z własnym licznikiem prądu . Ogrzewanie z własnej kotłowni dla kilku lokali, za które doliczany jest ryczałt w okresie grzewczym ok 2zł/m2. Niezależne wejście od podwórka z miejscami parkingowymi. Zaplecze sanitarne :dwie kabiny WC oraz umywawlki znajdują się na parterze budynku. Blisko MPK oraz liczne miejsca posotojowe . Cena 17 zł/m2 netto. W naszej ofercie także inne lokale w tej okolicy. Zapraszamy Wymagana kaucja.